|
|
|
In deze nieuwe rubriek kijken we naar recente nieuwkomers op de beurzen in Europa en de Verenigde Staten en brengen we nieuws over geplande Initial Public Offerings (IPO’s).
|
|
|
|
|
|
|
|
Komt je lijfrente vrij? Dan is het goed om te weten dat je kunt (door)beleggen met je lijfrentekapitaal. En dat biedt uitzicht op meer rendement.* Maar bij de meeste verzekeraars en banken kan dit (nog) niet. Wel bij JOUW.
Met JOUW kan je meer uit je lijfrente halen!
|
|
|
|
|
|
|
|
Uw wagenpark fossielvrij en tot wel 90% CO2e-reductie. En dat zonder extra investering. Maak een duurzame keuze en tank vanaf nu Neste MY Renewable Diesel.
|
|
|
|
|
|
|
|
Donderdag 13 mei zijn wij weer live met een nieuwe aflevering van Beleggers Boulevard. Dit keer gaan wij praten over Vrouwen & beleggen. Beleggen is nog maar al te vaak een mannensport. Maar uit verschillende onderzoeken blijkt juist dat vrouwen gemiddeld een hoger rendement halen. Wat kunnen mannen en vrouwen van elkaar leren op de beurs?
|
|
|
|
|
|
|
Bedrijven investeren steeds meer in immateriële activa zoals research, software en merken dan in gebouwen, fabrieken en voorraden. Deze verandering heeft ook invloed op de winstcijfers en rendementsratio’s.
|
|
|
|
|
|