BluescafeMailing
Is this email not displaying correctly?
View it in your browser.
nieuwsbrief
Bluescafe
 
Hallo muziekliefhebbers,
 
Deze week in het Bluescafe Apeldoorn te bewonderen.
 
 
Vrijdag 8 november HONKEY TONK MEN
Hou je van hamburgers, highways, truckstops, twanging Telecasters and crying steel guitars? Hey, wij ook!
Howdy! Wij zijn Honky Tonk Men. Vijf muzikanten met verschillende roots. Maar één ding hebben we gemeen: de liefde voor all american country music.
Daarom spelen we de songs van Hank, Johhny, Ernest, Lefty, Buck, Merle, Marty, Willie, Dale en vele andere working-class heros. Songs over whistling trains, lost highways, empty bottles en cheating hearts.
Wij vinden dat deze songs het eeuwige leven verdienen. En we voegen er graag onze eigen klassiekers aan toe.
Hoe dat klinkt? Dat kun je nu zelf beoordelen, want onze debuut EP is uit.
Are you ready to honky tonk all night long?
Aanvang 22.00 uur vrij toegang.
 
 
Zaterdag 9 november BRICKYARD
Brickyard is een rockband die in 2005 is ontstaan. Omdat de band in een oude steenfabriek repeteerde was de naam Brickyard snel gevonden. Vanaf de oprichting werd de band meteen al veel gevraagd voor optredens door heel Nederland.
De huidige bezetting van de band bestaat uit:
Chantal Bello -zang
Ruud Maalderink-sologitaar/backing vocals
Rinus de Lang-bas/backing vocals
Kfir Quist-drums/backing vocals
Het repertoire bestaat tegenwoordig voor een groot deel uit (classic) rocknummers. Vanaf de jaren 70 tot en met eind 90, het komt allemaal voorbij en wordt met de stevige sound die Brickyard eigen is neergezet!
Zangeres Chantal is een ware performer die de songs met heel veel power uitdraagt. Samen met de mannen klinkt rock zoals rock hoort te klinken en mogen wij spreken van een uitstekende match! En zo wordt elk optreden opnieuw een feest, een happening! Naast het repertoire van stevige rockcovers heeft Brickyard ook zelf de nodige cd’s gemaakt met eigen rock en bluesrock songs.
“First Bricks”
Vrijwel meteen na het ontstaan van de band wordt het eerste album “First Bricks” in eigen beheer opgenomen en uitgebracht. Dit debuutalbum werd verrassend positief ontvangen door diverse regionale en lokale radioprogramma’s en is vervolgens door verschillende radiostations in Nederland, België, Duitsland, Engeland en de VS gedraaid.
In 2008 krijgt Brickyard een platencontract aangeboden en brengt de platenmaatschappij Marista Records in de jaren daarna 4 cd’s van de band in de Benelux uit. Het Brickyard album “Hey YOU” is intussen opgenomen op de lijst van “Classic Jewels” en nog steeds verkrijgbaar via o.a. de reguliere platenzaak en BOL.COM.
Recensie:
http://www.cultuurbosch.nl/blog/7616/brickyard–steengoede-rock/
Aanvang 22.00 uur, toegang gratis.
 
 
Zondag 10 november ROUGH NOTES
Twee mannen, eenzelfde liefde voor muziek bracht de broers Ten Voorde (toetsenist René & bassist Paul) op het idee een liveband te starten waarin zij hun professionaliteit en hart volledig in kwijt zouden kunnen; Rough Notes werd een feit. Met Pascal Janssen op drums, Sjoerd Veenman op gitaar en de vocalen van de twee powervrouwen Marlène Simons en Anke Engelbertink spelen zij o.a. covers uit een breed repertoire van Americana, Blues Rock, Soul, Country & Southern Rock. Verwacht een verrassend samenspel met een warm hart voor muziek. 
Aanvang 16.00 uur vrij toegang.
 
 
Groet en tot Blues,
 
Jan
 
Copyright © 2019 Bluescafe Apeldoorn, All rights reserved.
Bluescafe Apeldoorn
Our mailing address is:
Bluescafe Apeldoorn
Nieuwstraat 74A
Apeldoorn, Gelderland 7311BT
Netherlands

Add us to your address book
Email Marketing Powered by Mailchimp