Kære Do
Du har tidligere har vist interesse for Computerworld, og det sætter jeg stor pris på. Derfor skriver jeg til dig for at fortælle dig om Computerworld Premium, en del af Computerworld forbeholdt digitale abonnenter.
HVAD ER PREMIUM, OG HVAD KAN DET GÃRE FOR DIG?
Premium er skabt med det formål at hjælpe dig, der arbejder professionelt med it, med at træffe bedre beslutninger i samspillet mellem ledelse, it-teknologi og forretning. Vi sætter fokus på den accelererede digitalisering, mulighederne for it-organisationen og leverandørerne i it-branchen - og de konkrete konsekvenser, som udviklingen har på din hverdag som it-professionel.
Samtidig stiller vi med Premium pt. skarpt pÃ¥ coronakrisen og dens konsekvenser for it-erhvervet. For hvad sker der med efterspørgslen nÃ¥r Danmark langsomt Ã¥bner op? Med it-investeringerne og it-organisationerne? Og hvem har eksemplet til efterlevelse i den nye tid?â
Klik her og læs mere om hvad du får med Premium
SPAR 763 KRONER MED ET HELT Ã
RS ADGANG
Med Premium lover vi mere, og leverer mere. Derfor er Premium forbeholdt abonnenter og koster 1.995 kroner om året eks. moms. Det synes vi er en rimelig pris for den værdi, som vi er overbeviste om, at vores gode, kritiske og inspirerende artikler skaber.
Premium koster 249 kroner om måneden, men tegner du adgang for et helt år sparer du 763 kroner og får adgang for kun 1.995 kroner.