Morgen en overmorgen geef ik De Laatste twee Groots met een zachte G concerten. Het einde van een tijdperk. Een deel van mijn leven waaraan ik niets dan goede herinneringen heb. Prachtige zelfs, en jij hebt daar een ongelooflijk belangrijke bijdrage aan geleverd.
Dankjewel dat je er was. Dankjewel dat je er bent. Dankjewel dat je er graag bij wil zijn!
De Laatste worden letterlijk en figuurlijk in het zonnetje gezet. Op de barometer zijn fantastische weersomstandigheden te zien! Als je morgen voetbal met me komt kijken óf woensdag het licht met me uit komt doen, let dan even op het volgende:
· Smeer je in! Zonnebrand mag tot 100ml mee het stadion in. Vergeten mee te nemen? Geen tijd meer om smeersels te halen? Op ons Tranen Gelachen Plein staan zogenaamde ‘smeerpalen’ waar je zonnebrand kunt tappen – en tissues van Tempo om je hoofd mee te deppen plus een deoteam van Rexona. Hoe dan ook ga je fris en fruitig het stadion in!
· Drink voldoende! Water, bedoel ik daarmee…Flesjes water tot 330ml mag je meenemen in het stadion en je kunt ze bijvullen bij de toiletten.
· Houd je hoofd koel! Vooral de mensen op onze Noordtribune en op het veld zijn vrijwel de hele avond van een heerlijk zonnetje op hun gezicht verzekerd. Neem een pet mee, of scoor een La La La pet van New Era (yes, die van de New York Yankees caps) in onze merch stands op het Tranen Gelachen Plein. We zorgen er ook voor dat je in het stadion nog aan caps kunt komen: houd ons zwaaibandjes team in de gaten (ook lekker om je hoofd koel mee te houden, trouwens!).
Ik verheug me op morgen en overmorgen. En nog meer verheug ik me op jou!
Grootse groet,
|