Personalisatie is veel meer dan een trend. Het is de volgende, essentiële stap voor marketeers die willen blijven groeien én hun hoofd boven water willen houden in een verzadigde markt.
1000 senior marketingmanagers over de staat van digital advertising
Dit whitepaper bespreekt de resultaten van onderzoek met 1.000 senior marketingmanagers in verschillende industrieën over de hele wereld, om meer te weten te komen over hun plannen voor 2021.
In vier hoofdstukken worden onderwerpen als de impact van COVID-19op bedrijven, uitgaven voor digitale marketing, prioriteiten en uitdagingen voor de toekomst en tips voor het gebruik van een marketingbudget voor 2021 besproken.
Hoe begin je aan het creëren van een klantgerichte ervaring? Hoe is het mogelijk om consumenten tevreden te stellen die verdrinken in een zee van opties?
Dit whitepaper onthult de digitale ervaringen die klanten willen en legt uit hoe de juiste technologische basis marketeers en ontwikkelaars in staat kan stellen om de juiste klantervaring te bieden.