Loading...
Goedemiddag Leden en belangstellenden van het NUT Gaasterlân -Sleat,
Graag wil ik jullie informeren over onze twee voorstellingen in de maand februari.
We starten volgende week zondagmiddag om 15.30 uur met NNO (Noord Nederlands orkest) met de voorstelling Heimwee en wanderlust.
Deze voorstelling wordt omschreven als LICHTE-, WERELD -, EN VOLKSMUZIEK.
Het programma draait om zeevaart, reizen en om de emoties die je hierbij tegenkomt. De liederen worden gezongen in verschillende talen en komen uit vele culturen, onder meer de Spaanse, Turkse, Duitse en Nederlandse. De werken zullen in het Nederlands worden toegelicht met onder meer verhalen. De combinatie zang en contrabas is misschien wat ongebruikelijk maar hierdoor ook uitdagend. Het concert is geschikt voor alle leeftijden.
De musici van deze middag:
Sven Otte (bassist) werd in Münster geboren en begon op 17-jarige leeftijd met de contrabasstudie. Sinds 1998 is hij verbonden aan het NNO. Hij houdt zich niet alleen bezig met klassieke muziek maar is ook intensief beoefenaar van jazzmuziek en improvisatie.
Mirjam Dirks (zang ) is van Duitse afkomst en heeft haar toneelopleiding gevolgd in Ulm. Ze werkte o.a. ook al mee aan een serie concerten met NNO musici voor de basisscholen.
Zaterdag 11 februari om 20.30 uur komen er drie Friese toppers naar Balk namelijkGriet Wiersma, Piter Wilkens en Minze Dijksma met de voorstelling Fljimsk.
Een verrassend Fries programma waarbij humor, zang, magie en sketches een leuke mix vormen.
Griet Wiersma en Minze Dijkstra werkten vele jaren samen met Teake van der Meer, maar in 2014 liet Teake weten dat hij wilde stoppen met grote shows. Bewonderaars hoopten sindsdien op een doorstart van Griet en Minze, zodat de typisch Friese humor niet verloren zou gaan. Gelukkig bleek ook Piter Wilkens toe aan een nieuwe uitdaging en de combinatie van de drie Friese toppers was een feit.
Griet heeft naast haar zingen ook in de theatershows laten zien over veel talent te beschikken bij het spelen van komische typetjes. Niet voor niets word Griet de Friese Tineke Schouten genoemd.Minze brengt zijn goocheltrucs op een Tommy Cooper-achtige manier. Piter,behept met een flinke portie gortdroge Friese humor, past perfect bij deze twee artiesten. Piter is bekend als 'De Fryske Troubadour', maar heeft daarnaast ook de nodige ervaring opgedaan in diverse theaterproducties.
Een programma om alle zorgen even te vergeten.
Laat u verrassen door Griet, Piter en Minze met ...Fljimsk ...
Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij Schildersbedrijf Klijnsma, van Swinderenstraat 44 te Balk en bij aanvang van de voorstelling aan de zaal. Tevens zijn de toegangskaarten te bestellen via nutgaasterlan-sleat.nl en vanplan.nl
Wij hopen u bij deze voorstellingen te mogen verwelkomen in De Treemter te Balk.
Met hartelijke groet,
Namens het NUT Gaasterlân-Sleat
Hendrika Stoker
Loading...
Loading...