| MIDDELBURG – Het gerechtshof Den Haag heeft vandaag 30 jaar cel en TBS geëist tegen een man die verdacht wordt van een dodelijke schietpartij op een Vlissingse schoenmaker en bij een zorgboerderij in Alblasserdam. De verdachte krijgt moord, poging tot moord, bedreigingen en vuurwapenbezit op zijn strafblad.
Lees verder (0 reacties) » | | | |
| MIDDELBURG - Twee politieagenten raakten maandagavond gewond bij het vervoeren van een 25-jarige verdachte zonder woon- of verblijfplaats. De verdachte had vermoedelijk te veel gedronken. Dit bleek uit een voorlopige alcoholtest.
Lees verder (6 reacties) » | | | |
| VLISSINGEN – De politie doet onderzoek naar een bedreiging in Vlissingen. De politie is hierbij op zoek naar een specifieke getuige.
Lees verder (0 reacties) » | | | |
| YERSEKE – De politie en brandweer zijn vanmiddag ingezet voor een melding van een autobrand in Yerseke. Er bleek sprake te zijn van een ongeval met materiële schade.
Lees verder (0 reacties) » | | | |
|
|
|
|