| TERNEUZEN - In geheel Zeeuws-Vlaanderen zijn er opnieuw oplichters actief. De politie deelt tips en roept om te alarmeren bij contact met hen.
Lees verder (0 reacties) » | | | |
| COLIJNSPLAAT - De man die in hulpbehoevende toestand werd gezocht in de omgeving van de Zeelandbrug is weer terecht. De politie dankt voor het uitkijken naar deze man.
Lees verder (0 reacties) » | | | |
| MIDDELBURG – Een kind uit de provincie Zeeland is vorige maand ernstig ziek geworden na het eten van een Haribosnoepje waar vermoedelijk cannabis in verwerkt zat. Het kind heeft enkele dagen in coma gelegen, zo meldt RTL Nieuws.
Lees verder (0 reacties) » | | | |
| VLISSINGEN - Een ouder persoon is vanmiddag gewond geraakt nadat zij in Vlissingen werd aangereden door een pakketbezorger. De gewonde is naar het ziekenhuis gebracht.
Lees verder (1 reactie) » | | | |
| COLIJNSPLAAT - De politie is met grote spoed op zoek naar een hulpbehoevende man in de omgeving van de Zeelandbrug. De man is te herkennen aan een opoefiets met gekleurde fietstassen. Wie de man ziet, mag direct naar 112 bellen.
Lees verder (0 reacties) » | | | |
| MIDDELBURG - De rechtbank in Middelburg heeft vandaag de 37-jarige B. L. uit Wuust-Wezel (B) voor onder meer het veroorzaken van een verkeersongeval, rijden zonder rijbewijs en het verlaten van een verkeersongeval zonder zich bekend te maken, een rijontzegging van een half jaar en twee maanden cel opgelegd. Het vonnis was conform de eis.
Lees verder (1 reactie) » | | | |
|
|
|
|