Irritatie tussen huisartsen en gynaecologen over overgang | Tuchtrecht: forensisch arts zegt niets te veel tegen politie | Wond op de linkerschouder - wat ziet u?
Forensisch arts zegt niets te veel tegen politie Een forensisch arts moet soms behandelaar en medisch adviseur tegelijk zijn. Dat is een ‘tamelijk gecompliceerde context’, schrijft het Centraal Tuchtcollege, als het gaat om het beroepsgeheim. Dat blijkt wel uit deze tuchtzaak.
Wond op de linkerschouder Een 84-jarige man heeft een wond op de linkerschouder die niet wil genezen. Hij heeft ook een gemetastaseerd niercelcarcinoom.
Een nieuwe morgen Als in het verzorgingshuis Tuindorp Oost in Utrecht door bezuinigingen steeds meer kamers leeg komen te staan, komt iemand met een idee: 41 jonge woningzoekenden kunnen in de ouderenflats trekken. Versmelten de werelden van jong en oud of botsen ze?
Anouk van HoutenPeentjes zweten In alle eerlijkheid heb ik vandaag maar één doel. Zelfverzekerd, rustig en zonder het breken van mijn hakken naar binnen lopen. Hoe vaak kun je een eerste indruk maken? Precies, één keer.