zaagwerk bestellen?

eenvoudig via ons portaal!

We zien dat onze klanten goed de weg weten om via mijn.Cromvoirtse.nl
plaatmateriaal aan te vragen.
Maar wist u dat zaagwerk net zo eenvoudig aan te vragen is?

actuele voorraad

Zo ziet u meteen wat onze actuele voorraad is en kiest u eenvoudig uw materiaal en bewerking. Doordat er duidelijke afbeeldingen zichtbaar zijn selecteert u direct de juiste zaagwijze.
 
Binnen enkele minuten heeft u een offerte in de mailbox. Zo kunt u flexibel en op elk tijdstip verder met uw aanvraag.

In het kort

 
 

Met 15 kW snijden kunnen we straks tot 15 mm dik staal met stikstof; oxidevrij en met veel minder warmte-inbreng. Dat betekent dus een betere snijkwaliteit en minder nabewerking. Het vermogen van deze laser komt hierdoor echt tot zijn recht.

Nieuwsgiering naar de mogelijkheden?  
Neem dan contact met ons op.

UITBREIDING MACHINEPARK

Binnenkort zal onze nieuwe Bystronic ByStar Fiberlaser operationeel gaan.
Deze laser met een snijbed van 4x2m en een vermogen tot wel 15 kilowatt past perfect in onze fabriek.
De nieuwe machine snijdt uitmuntend op stikstof in staal, dat is een groot voordeel. Op de huidige laser kunnen we niet meer dan 8 mm dik materiaal snijden met stikstof.

LVD buigcel

De deal is rond! Komend jaar breiden we ons machinepark uit met 2 gerobotiseerde buigcellen van LVD. Naast de Dyna-Cell, zullen we ook als eerste in de Benelux operationeel gaan met de uitgebreide Ulti-Form buigcel. 
Lees er meer over in onderstaand artikel van Metaalnieuws.

Lees verder

 

kijkje in de fabriek

Wat zijn we blij dat we weer klanten en studenten een rondleiding kunnen geven binnen ons bedrijf! We laten graag zien hoe we werken en waarom we dit doen. Als erkend leerbedrijf willen wij deze vakmannen en vrouwen van de toekomst graag meenemen in onze innovatieve sector.

outline-dark-facebook-48.png
outline-dark-linkedin-48.png
outline-dark-twitter-48.png
outline-dark-link-48.png
Deze mailing doorsturen  |  Afmelden  |  Wijzig mailing voorkeuren

Dit is een e-mailing van De Cromvoirtse en wordt volledig automatisch gegenereerd.
De nieuwsitems zijn met grote zorg samengesteld. Hier kunnen geen rechten aan ontleend worden. 
Wil je meer weten over onze organisatie en/of diensten kijk dan op 
www.decromvoirtse.nl

© 2021 De Cromvoirtse