De Lama's zijn terug! Voor het eerst sinds 2008 maken Patrick, Ruben, Jeroen, Tijl en die andere Ruben eindelijk weer een grote tour door Nederland! Alleen... Ze noemen zichzelf niet meer De Lama's - dat is zó 2008. Voortaan gaan ze door het leven als Tafkal! Tafkal? Ja, Tafkal: the artists formerly known as Lama’s. Verder is er nauwelijks iets veranderd. Slechts iets ouder, nauwelijks wijzer maar nog iedere avond zorgen de mannen voor knallende improvisatie. Elke voorstelling is uniek en onvoorspelbaar maar één ding staat vast: het wordt lachen geblazen! Vanavond om 22.00 uur zitten de mannen bij Beau om hun nieuwe show aan te kondigen, maar nieuwsbrieflezers kunnen vanaf nú kaarten boeken! Kijkt u ook uit naar weer een avondje heerlijk lachen? Met vriendelijke groet, Marjolein Mol P.S. Bekijk hier het gehele programma t/m september.
Verplaatste voorstellingen
Helaas worden er door de verlengede coronamaatregelen nog altijd voorstellingen verplaatst. Wij zijn t/m ten minste 20 april 2021 gesloten. Voorstellingen die t/m deze datum geprogrammeerd staan, worden waar mogelijk verplaatst of geannuleerd. Houdt de pagina 'Verplaatste voorstellingen' op website in de gaten voor de laatste wijzigingen.
Sneak preview: nieuw in verkoop
Onze programmeur Hillechien is druk bezig met het programma voor het nieuwe seizoen. De komende weken gaan er een aantal mooie nieuwe shows voor het nieuwe seizoen in verkoop dus houdt onze nieuwsbrieven in de gaten, dan weet u zeker dat u als eerste op de hoogte bent!