Laat u informeren over de verschillende nieuwbouwprojecten op Simon StevinBekijk de webversie

Simon Stevin is een van de voormalige kazerneterreinen in Ede. De komende jaren worden hier exclusieve woningen gebouwd.
NIEUWBOUW IN EEN HISTORISCH WOONGEBIED
Open dag kazernegebouwen op Simon Stevin
 De transformatie van gebouwen 69 en 70 op de Simon Stevin Kazerne is bijna klaar. In opdracht van Woonstede realiseren Reinbouw en A&R10 hier 40 sociale huurappartementen in de voormalige verbindingsgebouwen. Nu de bouw bijna klaar is nodigen zij geïnteresseerden uit om nog een keer een kijkje te nemen. Dit kan op zaterdag 9 februari van 11:00 tot 14:00 uur.
 
Tijdens dit Open Huis kunt u enkele appartementen bekijken, presentaties van de bedrijven bijwonen of herinneringen ophalen met oud dienstkameraden.
Uitspraak tijdelijke ontsluiting Fietsdoorgang Simon Stevin
Eind 2018 werd een begin gemaakt met de tijdelijke ontsluitingen voor Simon Stevin en Elias Beeckman. De werkzaamheden voor een extra fietspad langs de Sysseltselaan, met bijbehorende veilige oversteek over de Nieuwe Kazernelaan, konden nog niet gestart, omdat er bezwaar werd gemaakt op de verleende vergunning. De uitspraak op dit bezwaar wordt nu ieder moment verwacht.
Verkoop Puur op de Heide
Eind vorig jaar is het project Puur op de Heide in de verkoop gegaan. In het project Puur op de Heide bouwt Heijmans luxe vrijstaande villa’s aan de rand van Simon Stevin en Natura 2000. Er zijn drie verschillende typen en ieder type heeft nog volop ruimte voor de wensen van de toekomstige bewoners. De woningen hebben een vanaf prijs van circa € 800.000. Er zijn nog woningen beschikbaar
 
Kijk voor meer informatie op puuropdeheide.nl.