Petje = podium? Petje = publiek!
Sorry!
Ik vergeet nóg iets leuks met je te delen! De afgelopen twee dagen heb ik alle gastartiesten een speciale New Era X Guus Meeuwis LA LA LA cap gegeven, als uitnodiging om tijdens Groots het podium met me te delen. Jullie waren daar zo enthousiast over, dat we een kleine bijbestelling hebben gedaan!
De LA LA LA – limited edition – pet is vanaf nu te pre-orderen! Ik wilde héél graag iets tofs maken voor Groots – De Laatste. Tijdens een meeting lag mijn eigen New Era - LA Dodgers pet op tafel. Ik ben gék op petjes en altijd op zoek naar toffe exemplaren. Terwijl ik naar dat petje keek, dacht ik hardop: ‘Dat moet toch gewoon LA LA LA LA LA LA LA LA zijn?’
Natuurlijk wilde ik dan wel een originele New Era. En dus trokken we bij ze aan de bel. Ondanks dat LA LA LA LA LA LA LA LA in het buitenland misschien niet de nostalgie en de feestelijkheid oproept die wij er hier direct aan linken, zag New Era gelukkig direct de humor ervan in. Dankzij deze bijzondere samenwerking met de coolest cap club, kun je straks ‘goedgemutst’ over straat.
New Era had in hun fabriek ruimte om een klein aantal extra petten in productie te nemen. Daarom geven we je nu al de kans om ‘m te pre-orderen – het kan goed dat ie al weg is, voordat we ze straks mee kunnen nemen naar het stadion! Nu bestellen = uiterlijk 4 juni in huis: ruim op tijd voor Groots!
Groet,
| |
P.S.: Goed om te weten: de ‘taartdoos’ waar ze in zaten in de gastartiestenvideo’s, is daar speciaal voor gemaakt. Die krijg je er niet bij ;)
| |
|
|
|
|