Aankomend weekend gaan wij op 1ste Paasdag met onze kleine gasten paaseieren zoeken terwijl de familie geniet van een heerlijke uitgebreide paaslunch. Op 2de Paasdag kunt u bij ons terecht voor een Paas High Tea. Ook in de avond kunt u bij Springer terecht. Laat u dan verwennen door één van onze nieuwe gerechten van de lente kaart. Zien wij u dit weekend?
Familie Paasbrunch
Geniet op 1ste Paasdag met de hele familie van een uitgebreide familie paasbrunch. De volwassenen gaan beneden genieten van een 3-gangen paaslunch terwijl de kids een geweldige tijd beleven in de kinderclub.
Op 2de Paasdag serveren wij een Paas High Tea. We zullen de tafel vol zetten met hartige en zoete zaligheden. Daarbij geniet je van verschillende soorten thee. Paas High Tea € 22,50 Diverse luxe belegde broodjes met: -Vers gerookte zalm uit onze Bradley smoker -Huisgerookte runderstaartstuk met truffelmayonaise -Paassalade met gekookte eieren en ham. Diverse zoete zaligheden -Paastompouce -Scone met jam -Huisgemaakte bonbons -Soesjes met Amaretto room -Vanillehangop met ananas Kinder High Tea € 9,50 De kinderen krijgen hun eigen etagere met: -Tosti -Grootmoeders cake met slagroom en M&M -Brownie -Slagroomsoesjes
Op 1ste en 2de Paasdag serveren wij ook een heerlijk diner. Laat u verwennen door onze nieuwe kaart bomvol heerlijke lentegerechten. Margot heeft weer haar best gedaan om heerlijke wijnen uit te zoeken. Kijk snel op onze website voor het paasmenu.
Nieuw bij Brasserie Springer: de biefstuk dagen. Op dinsdag, woensdag, donderdag en zondag serveren wij een heerlijke Simmentaler biefstuk met Springer met truffel-pepersaus en bijpassende friet voor € 19,- De Simmentaler runderen worden hoofdzakelijk gehouden in de Duitse en Oostenrijkse Alpen. Het vlees van de runderen heeft een mooie vetbedekking, fijne structuur en een goede vet marmering. Geniet van dit heerlijke stuk vlees bij Springer.
Chef's choice
Wil je binnenkort een keer genieten van een uitgebreid diner bij Brasserie Springer. Ons team staat voor u klaar om de sterren van de hemel te koken en daarbij heerlijke bijpassende wijnen te serveren. Laat u verrassen door ons 4 of 5-gangenmenu verrassingsmenu.
Trouwlocatie
Wist je dat Brasserie Springer een officiële trouwlocatie is? Bij Brasserie Springer zijn er veel mogenlijkheden. Of het nu gaat om een lekkere lunch, een sfeervolle receptie, een culinair diner, een buffet of een spetterend feest, ons vakkundige team staat voor jullie klaar om de mooiste dag van je dromen te verzorgen. Wist je dat wij ook een romantische ceremonie in het Springerpark verzorgen? Voor meer informatie kunnen jullie terecht op onze website of mail naar info@brasseriespringer.nl.
Chef's Hap
Laat je op doordeweekse dagen verwennen met onze chef's hap. Nodig je partner, college, vriend of vriendin uit om er even lekker tussen uit te gaan en kom genieten van onze Chef's hap.
Chef’s Hap is een wisselend gerecht verzonnen door ‘onze’ chefs Sander en Jelmer. Geniet op dinsdag, woensdag en donderdag van een werelds gerecht voor een aantrekkelijke prijs. 12 t/m 14 april Javaanse Saté € 16,95 Indonesisch gemarineerde kippendijen met heerlijke satésaus, boemboe boontjes en Springer friet.