Afscheid van René de Reuver als scriba bijwonen? Meld je aan!

Collecterooster Protestantse Kerk/Kerk in Actie 2026 is uit

Het nieuwe, landelijke collecterooster van de Protestantse Kerk en Kerk in Actie voor 2026 is uit. Gemeenten gebruiken dit rooster als leidraad voor het maken van hun eigen, plaatselijke rooster. Op het collecterooster staan collectedoelen om missionaire, diaconale en jongerenprojecten van de Protestantse Kerk en Kerk in Actie te steunen.  

Lees verder

Kerkenraden: werken jullie met een vaste jaarplanning?

We zijn op zoek naar kerkenraden die ervaring hebben met het werken volgens een gestructureerde jaarplanning. Hoe zorgen jullie ervoor dat alle relevante inhoudelijke thema's regelmatig aan bod komen? Welke werkwijze helpt om niets over het hoofd te zien als het gaat om terugkerende verplichtingen vanuit de kerkorde en de overheid.? Door jullie ervaringen en voorbeelden te delen kunnen we andere kerkenraden helpen bij het vormgeven van hun eigen werkwijze. Stuur je suggesties en jaarplanningen naar tips@protestantsekerk.nl. Dank alvast!

Vacatures

Online marketeer dienstenorganisatie Protestantse Kerk (32 uur) | Ambulant predikanten (8-20 uur) | Predikant Alphen aan den Rijn (24 uur) | Kerkelijk opbouwwerker Groningen (14,5 uur) | Pastor/predikant Brouwershaven (10 uur) | Kerkelijk werker Elburg (18 uur) | Verkenner jeugd- en jongerenwerk Noordoost-Twente | Kerkelijk werker/pastor Harderwijk (27 uur)

Alle vacatures

“Mooi als kerk klimaatrechtvaardigheid omarmt als integraal onderdeel van ons geloof”

Ze heeft bewust een kleine aanstelling als predikant, want naast haar werk wil ze tijd en energie hebben om zich in te spannen voor klimaatrechtvaardigheid. Ds. Thea de Ruijter (1986) juicht het toe dat de synode in november over dit thema praat.

Lees verder