Se denne mail i en browser
 
 
 
 
EDC  
Nyhedsbrev
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
  23.  januar  2024  
 
 
Flere faktorer påvirker boligmarkedet i 2024
 
 
 
  Hvis du tænker, at du allerede har modtaget dette nyhedsbrev en gang, så er det ikke forkert. Beklageligvis var en teknisk fejl skyld i, at nogle links i gårsdagens nyhedsbrev ikke virkede, herunder linket til afmelding af nyhedsbrevet.

Dette er nu rettet, og derfor sender vi til dig endnu engang. Vi beklager ulejligheden. 
 
 
 
 
  Rentefald – godt nyt for boligmarkedet  
 
  Boligmarkedet var presset i 2022 og 2023, men nu ser vi flere faktorer, der i 2024 vil få en positiv indvirkning på markedet. Få overblikket her.  
 
  Se mere  
 
 
 
  Når temperaturen stiger, og sne og is begynder at smelte, er det vigtigt at undgå potentielle vandskader på dit hjem. Vi har samlet fem gode råd.  
 
 
 
 
  Vil du vide, hvad din bolig er værd?  
 
  Vi har taget hul på et nyt år på boligmarkedet, og måske spekulerer du på, hvad din bolig er værd lige nu. Det kan også være, du har lavet forbedringer i boligen, der kan have øget værdien - eller måske har du bare ikke fået en vurdering, siden du købte boligen. 

Er du interesseret i at få en præcis vurdering af din boligs værdi, så start med at bestille et Salgstjek. Det er gratis og helt uforpligtende.
 
 
 
 
 
  Med venlig hilsen  
 
  Din lokale EDC-mægler  
 
  EDC Varde, Torvet 4, 6800 Varde
Telefon 75221933, mail 680@edc.dk
 
 
 
profilbillede
 
Henrik Sylvestersen
Ejendomsmægler/valuar
 
hsy@edc.dk
 
 
75221933
 
 
 
 
 
Boligsiden.dk  
 
 
  Kundeanbefaling
 
 
⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️
 
  9,8 af 10 | 28 besvarelser
 
 
 
 
 
 
 
Derfor modtager du denne mail
 
Du modtager denne e-mail, fordi du er tilmeldt nyhedsbrevet.
Afmeld nyhedsbrev her.
Denne mail kan ikke besvares. Denne mail er sendt til [user@email.com]