Puur op de Heide en Statuur starten de verkoopBekijk de webversie

Simon Stevin is een van de voormalige kazerneterreinen in Ede. De komende jaren worden hier exclusieve woningen gebouwd.
NIEUWBOUW IN EEN HISTORISCH WOONGEBIED
10 november: Start verkoop Puur op de Heide
Puur op de Heide gaat in de verkoop! Op zaterdag 10 november zijn geïnteresseerden van harte welkom bij restaurant Pomphuis, Klinkenbergerweg 41 in Ede. De start verkoop duurt van 13:00 tot 15:00 uur.
 
In het project Puur op de Heide bouwt Heijmans 20 luxe vrijstaande villa’s aan de rand van Simon Stevin en Natura 2000. Er zijn drie verschillende typen en ieder type heeft nog volop ruimte voor de wensen van de toekomstige bewoners. De woningen hebben een vanaf prijs van circa € 800.000.
 
Kijk voor meer informatie op puuropdeheide.nl
 
Nieuw jasje Poortwachtershuisje
Misschien heeft u het al gezien: Medio oktober kreeg het poortwachtershuisje van het Simon Stevin terrein een opfrisbeurt.
Fietsdoorgang Simon Stevin
Platform Simon Stevin had vorige week de primeur: de fietsdoorgang tussen Elias Beeckman en Kazernelaan geopend!
21 november: Start verkoop Statuur
Ook de vrijstaande woningen en de twee-onder-een-kapwoningen van Statuur gaan deze maand in de verkoop. Geïnteresseerden zijn van harte welkom op donderdagavond 21 november a.s. van 19:30 tot 21:00 uur in het projectbureau Veluwse Poort (gebouw 8) aan de Nieuwe Kazernelaan 2 in Ede.
 
De woningen van Statuur hebben een uitgesproken architectuur en ook veel keuze vrijheid voor de toekomstige bewoners. De twee-onder-een-kapwoningen hebben een prijs vanaf € 525.000, de vrijstaande woningen vanaf € 670.000.
 
Meer informatie vindt u op wonenmetstatuur.nl