Tweede Kamer wil einde aan vele overtredingen
Varkens in Nood
Bekijk de webversie

Tweede Kamer steunt onze oproep voor onafhankelijk cameratoezicht!

Beste ,

We hebben het samen geflikt! Dankzij onze heftige undercoveractie en jullie tienduizenden handtekeningen is het ons gelukt: er komt verplicht en onafhankelijk cameratoezicht in slachthuizen! De Tweede Kamer steunt onze oproep en vraagt de regering om de overtredingen in Nederlandse slachthuizen de kop in te drukken.

Dierenwelzijnsorganisatie gaat slachthuis Gosschalk controleren

Eyes on Animals krijgt volledig toegang tot alle onderdelen van het omstreden slachthuis Gosschalk. De organisatie gaat het slachthuis adviseren over dierenwelzijn en controleren of de beloofde verbeteringen worden uitgevoerd.

Minister wil einde aan CO2-bedwelming

Slachthuizen moeten stoppen met het bedwelmen van varkens met CO2. Dit heeft landbouwminister Staghouwer aangekondigd. Hij vindt CO2-bedwelming “niet diervriendelijk” en zet zich daarom in voor een geleidelijke afschaffing.

Vacature: ervaren campaigner (32-40 uur)

De stichtingen Varkens in Nood en Dier&Recht zoeken een ervaren campaigner met originele en creatieve ideeën. Een praktische denker en doener die weet waarom, wanneer en hoe je (online) media zo efficiënt mogelijk inzet.


P.S. Ben je het eens met onze standpunten en wil je meer doen voor de varkens? Steun onze campagnes zodat wij kunnen blijven strijden voor de varkens in de intensieve varkenshouderij. Als zelfstandige organisatie zijn we volledig afhankelijk van donaties, elk bedrag is meer dan welkom!


info@varkensinnood.nl | www.varkensinnood.nl
   
Bekijk online - Voorkeuren beheren of uitschrijven - Steun ons werk