Gisteren heeft hét event voor landelijk vastgoeddeskundigen, rentmeesters, agrarisch makelaars en taxateurs plaatsgevonden.
Ook dit jaar waren wij genoodzaakt om een digitale versie te organiseren. Hierdoor hebben de deelnemers het webinar vanuit hun eigen favoriete (werk)plek kunnen volgen! Uiteraard bleef er genoeg ruimte voor interactie met andere deelnemers, docenten en sprekers.
Ter afsluiting heeft KPE aansluitend een gezellige online netwerkborrel georganiseerd. Tijdens deze borrel hebben de deelnemers onder het genot van een aantal duurzame producten nagenoten van het webinar. Deze producten hebben de deelnemers voorafgaand aan de TLV van KPE mogen ontvangen, bij een borrel hoort immers een versnapering!
Volgend jaar ook (weer) deelnemen? Wij houden u op de hoogte van de datum via de nieuwsbrief. Wilt u meer weten over de TLV? Neem dan hier een kijkje op de website.