Vaak kunt u uw naaste al helpen door kleine veranderingen aan te brengen. In huis bijvoorbeeld. Of in de indeling van de dag. In het online seminar ‘Dag en nacht met dementie’, geven experts u praktische tips. En laten ze zien dat kleine veranderingen voor iemand met dementie veel kunnen betekenen.
Na de live-uitzending van het online seminar kregen we veel reacties van mantelzorgers. Ze deelden vooral handige tips met ons die hen hebben geholpen bij de zorg voor hun naaste. Die hebben we voor u op een rijtje gezet. Wat voor iemand anders werkt, kan u misschien ook helpen?
Is uw naaste ’s nachts onrustig? Dat is vermoeiend voor u allebei. Gelukkig zijn er verschillende manieren om te zorgen dat uw naaste voldoende slaapt. Dementie.nl heeft er 10 voor u op een rij gezet. Probeer ze uit zodat u ook voldoende nachtrust krijgt.
De inhoud van deze e-mail is met zorg samengesteld. Maar door de continu veranderende situatie rondom het Corona virus kan het zijn dat de inhoud niet volledig aansluit bij de actuele adviezen en richtlijnen. Alzheimer Nederland heeft actuele tips en adviezen op een rijtje gezet hoe u omgaat met mensen met dementie tijdens Corona.
U ontvangt deze e-mail, omdat u bent ingeschreven voor de CZ e-mailreeks dementie. Bekijk en bepaal hier welk onderwerp het beste bij uw situatie past.