Browser versie | Afmelden
header daily bulletin
Wat een finale!

Eén ding is zeker: wie voorafgaand aan het ABN AMRO World Tennis Tournament had voorspeld dat de Hongaar Marton Fucsovics vandaag in de finale tegen de Rus Andrey Rublev zou spelen, had rijk kunnen worden. Volgens toernooidirecteur Richard Krajicek moeten we niet gek opkijken als de Hongaarse qualifier het toernooi nog wint ook. "Natuurlijk is Rublev op papier de betere speler, maar Fucsovics heeft hier de hele week al bewezen dat hij écht een heel goede tennisser is.”

Bekijk de voorbeschouwing
Rublev is hot!

Vooral met zijn machtige forehand laat hij tot nu toe zijn opponenten alle hoeken van Rotterdam Ahoy zien. De Rus Andrey Rublev is pas 23 jaar, maar speelt tijdens het 48e ABN AMRO World Tennis Tournament met de energie van een hongerige wolf en het zelfbewustzijn van een routinier. Vandaag probeert Rublev, de nummer 8 van de wereld, in de finale zijn volgende prooi te verschalken in de persoon van Marton Fucsovics.

Lees verder
Moedig de spelers aan tijdens de finale!
Tickets voor 2022 nu verkrijgbaar

Als fan thuis kun jij Rublev en Fucsovics nu aanmoedigen op maar liefst twee manieren! Wil je juichen voor je favoriete speler tijdens opkomst op de court, net alsof je in de zaal bent? Bel dan in via de Zoom link; wie weet kom je op de schermen in beeld! Tijdens de change over jouw favoriete speler oppeppen? Stuur dan een unieke tekstboodschap in die op de LED boarding komt te staan tijdens de change over. 

Kun jij ook niet wachten tot je weer live aan het centre court kunt zitten om topspelers van dichtbij te zien? Of om gezellig met vrienden of familie een dag vol tennis te beleven? Koop dan nu alvast je tickets voor de 49e editie van het ABN AMRO World Tennis Tournament in 2022! Tickets zijn al te koop vanaf €33,50. 
Insturen via de Checklist
Koop nu je tickets
Marton Fucsovics blijft verbazen

Marton Fucsovics is de verrassende finalist van de 48e editie van het ABN AMRO World Tennis Tournament. De Hongaarse qualifier kende in de halve eindstrijd weinig problemen met de Kroaat Borna Coric: 6-4, 6-1. Het is een zware werkweek voor Marton Fucsovics, die vanuit de kwalificaties de finale in Rotterdam Ahoy heeft bereikt. Dit is echter geen primeur in Nederlands grootste ATP-toernooi.

Lees verder
Bericht uit de bubbel: Regisseur Erik

Geen publiek, wél een toptoernooi: dankzij veel extra veiligheidseisen kan het 48e ABN AMRO World Tennis Tournament toch doorgaan. Maar wie maken het mogelijk? Wie hoort bij het selecte gezelschap dat de hele week aan het werk is in Ahoy? En hoe is het leven in de tennisbubbel? Vandaag deel 7:  Regisseur Erik de Vrankrijker

Hij vervult in Rotterdam Ahoy eigenlijk drie functies: Erik de Vrankrijker is 'showcaller’, 'regisseur’ en doet de technische productie van het evenement. Kortom: hij stuurt de technische mensen aan die op de tweede ring van Ahoy achter de knoppen zitten. In die rol is hij voor een groot deel medeverantwoordelijk voor wat de tv-kijker thuis te zien krijgt.

Lees verder
Geduld Egberink en Scheffers wordt beloond
Wheelchair finales veelbelovend

Ze voorspelden een spannende slijtageslag, maar het werd een overtuigende zege: het Nederlandse rolstoelkoppel Tom Egberink/Maikel Scheffers bereikte gisteren de finale van het ABN AMRO World Wheelchair Tennis Tournament. Het duo verschalkte het Franse koppel Stéphane Houdet/Nicolas Peifer met duidelijke cijfers: 6-2 6-1. Vandaag wacht in de finale van het dubbelspel een nóg lastiger klus: het favoriete Britse duo Alfie Hewett/Gordon Reid.

Toernooidirecteur Esther Vergeer blikt vooruit op de wheelchair finales van zondag: de winnaar zal moeilijk te voorspellen zijn, want allemaal zijn ze super fit. Het belooft spannende finales, want de rolstoelspelers trainen veel met elkaar en kennen dus elkaars sterke en zwakke punten. Je kijkt de finales mee via de stream op het Youtube kanaal

Lees verder
Bekijk de voorbeschouwing
Dubbelspecialisten in finale

Het regende tiebreaks in de halve finales van het dubbelspel tijdens de 48e editie van het ABN AMRO World Tennis Tournament. De dubbels Nikola Metic/Mate Pavic (foto) en Kevin Krawietz/Horia Tecau staan na zwaarbevochten zeges vandaag vanaf 12.45 uur in de finale op het centre court van Rotterdam Ahoy. Nikola Mektic (32) en Mate Pavic (27) zijn dit toernooi als tweede geplaatst. Het Kroatische dubbel voldoet met een finaleplaats aan de verwachtingen. Makkelijk was dat niet.

Lees verder
Renewaball: de eerste circulaire tennisbal ooit
De finale kijk je live op NOS en Ziggo

De Renewaball is 's werelds eerste recyclebare tennisbal, gemaakt met oude ballen. De bal wordt geproduceerd en gebruikt in West-Europa. Het vilt van de bal is gemaakt van biologisch wol en katoen, en bevat geen polyester en nylon. Zo kun je met een goed gevoel de baan op voor een veel milieuvriendelijker partijtje tennis.

Het is tijd voor de finale! Ondanks dat we je niet op de tribune kunnen ontvangen, mis je niets van dé wedstrijd van de week. Kom erachter of Rublev of Fucsovics de finale wint door live mee te kijken! Op het nieuwe Ziggo Sport Tennis kun je als niet-abonnee kosteloos meegenieten, maar ook bij de NOS op NPO2 kun je vandaag om 15:30 de finale volgen.

Meer over Renewaball
Kijk de finale live
Klik en win
Het programmaboek lees je nu online
Win bij het AD gesigneerd shirt Tsitsipas

Met de laatste dag van het toernooi voor de boeg komt de winnaar van het toernooi steeds dichterbij. Benieuwd wie de voorgangers waren? Of wat het prijzengeld dit jaar is? Je vindt dat, en nog veel meer, terug in het programmaboek, dat je dit jaar online kunt doorlezen!

Via AD kun je nu een gesigneerd T-shirt door topspeler Stefanos Tsitsipas winnen! Vul je gegevens in vóór 7 maart en maak kans op dit unieke item. 
AD Sport headline:

Bekijk het programmaboek
Gesigneerd T-shirt Tsitsipas winnen?
ABN AMRO World Tennis Tournament ABN AMRO World Tennis Tournament ABN AMRO World Tennis Tournament ABN AMRO World Tennis Tournament ABN AMRO World Tennis Tournament
ABN AMRO World Tennis Tournament
Copyright © Rotterdam Ahoy.
Newsletter2021-03-07 09:10:01