Wij Denen menen dat als iets binnen kan, dan kan het ook buiten. Friluftsliv, zoals de Denen dat noemen. Ofwel, thuis in de natuur. De mooiste bestemmingen waar je zelf thuis in de natuur kunt voelen hebben voor je op een rij gezet. Liever van de gebaande paden reizen, Away from the crowds? Of de Waddeneilanden ontdekken? Deze bestemmingen wil je zelf hebben gezien 👣
Wist je dat Denemarken vier Waddeneilanden heeft? De meivakantie en het voorjaar zijn de perfecte tijd om deze te ontdekken, wanneer de natuur ontwaakt die alleen hier voorkomt. En het goede nieuws: in Denemarken is dit nog laagseizoen, waardoor de prijzen vaak gunstiger zijn. Dit wil je zelf zien op de Waddeneilanden.
Ben je klaar voor een klein wonder in het dagelijks leven? Of moeten we liever zeggen, een beetje hygge? Hé, hygge? Je vraagt je misschien af. Wat is dat? Kan het gegeten worden? Doe je het alleen of samen? Hier vertellen we je alles wat je moet weten over het beroemde Deense hygge. En natuurlijk hoe je de hygge zelf kunt ervaren.